איך זה שכולם מדברים על דורמקס לוגו.png

איך פתאום כולם מדברים על דלתות כניסה חכמות של דורמקס?

מה מייחד את דורמקס יצרנית דלתות הכניסה המעניינת ביותר בשוק הישראלי, מה היתרונות שלה ומה החברה מציעה?

שורה ארוכה של בעלי מקצוע מענף הבניה בהם; אדריכלים, מעצבי פנים, קבלני בניין, קבלני שיפוצים - שיפוצניקים, מתקיני דלתות, מנעולנים ואפילו לקוחות של מתחרים, כל אלו מדברים על דלתות כניסה חכמות של דורמקס. אז מה קרה כאן?

דורמקס הוקמה ע"י שני אנשים בעלי ניסיון עתיר ידע בתחום דלתות הכניסה, האחד מומחה בעולם המנעולים כבר למעלה מ - 20 שנה, בקי בפיתוח וייצור מנעולים ומומחה בתחום שירות הלקוחות, והשני מומחה בעל שם מוכר ביותר בישראל ונחשב לאוטוריטה בתחום דלתות הכניסה כבר למעל מ - 18 שנים ובעל ניסיון וידע הן בהתקנות והן בפיתוח וייצור ומוכר מאד בתחום שירות הלקוחות בענפים שונים כבר למעלה מ - 25 שנה, הוא אפילו מומחה לדלתות מטעם בתי המשפט בתחום דלתות הכניסה. שני אלו לקחו יחד 25 שנות ניסיון וידע ויצקו אותם בדלתות הכי חכמות שתכירו.

שירות V.I.P. בלתי מתפשר

מה שמייחד את דורמקס זו העובדה שהמקימים שניהם מאמינים ששירות לקוחות חייב להיות מעולה ולא פחות מכך.

אחד הקשיים המרכזיים בענף הדלתות בכללותו הוא מערך שירות הלקוחות של היצרנים. דורמקס שמה לעצמה את המשימה להיות נותנת השירות הטובה ביותר בתחום דלתות הכניסה. היתרון של החברה הוא בכך ששני המייסדים הם אנשים טכניים מאד, עם רקע עשיר בתחומים שונים, על אחת כמה וכמה בתחום התקנת דלתות כניסה, טיפול במערכות נעילה מורכבות כמו של שריונית חסם הבנויה עם בריחים שמתברגים למנעול, או של רב בריח עם בריחים שנכנסים למוט מיוחד במנעול ואותם מחזקים עם ברגים. לכל יצרן יש את היתרונות שלו, עם זאת, הניסיון והידע המצטבר מביא את החברה להיות מובילה בתחומה ובתחום שירות הלקוחות בכלל.

תקלות? - לא בבית ספרנו...
הגיבוי ללקוח ניתן אישית ע"י המייסדים והם לא נותנים למתקינים ו/או אנשי שירות לטפל בתקלות מבלי שהם עצמם בדקו את הנושא קודם לכן. השירות ללקוח חייב להינתן ע"י המומחים הטובים ביותר, וכאן דורמקס נכנסת במלוא העוצמה.

סיוע בתכנון קונסטרוקציות, חיזוק אזור הדלת, ייעוץ והכוונה ניתן ברמה הבכירה ביותר ודורמקס יודעת לשדך את בעלי המקצוע הטובים ביותר לביצוע משימות מורכבות.

רגע, גם במקרים אלו, כאשר מדובר במשהו שקשור לדלתות דורמקס, הלקוח יקבל ליווי אישי גם אם בעל מקצוע אחר מבצע את המשימה. החברה לא תאפשר תקלות שיקשו עליה להתקין את הדלת בצורה תקינה, לכן תתערב ותתריע בפני הלקוח על האפשרות שהתשתית לא תקינה ו/או לא מבוצעת ע"י תוכנית מסודרת ונכונה.

WhatsApp Image 2021-05-04 at 20.16.18 (5
אלירן.png

שירות V.I.P. גם כאשר המערכות שלנו מותקנות ע"י אחרים.

דורמקס לא תאפשר מצב של אי מענה מצד קבלן ביצוע או יצרן אחר העושה שימוש במערכות שלה. זה לא יקרה.

גם לקוחות שהדלתות שלנו או מערכות הנעילה של החברה נרכשו ע"י יצרן או נותן שירותים אחר, הוא יקבל מענה וייעוץ לגבי טיפול בדלת. שירות הוא ערך עליון והוא זה ששומר על בית העסק חי וקיים, רווחי וכזה שיכול להעניק ערך מוסף.

לקוחות דורמקס כותבים לנו כל הזמן בווטסאפ ומודים לנו על השירות והיחס. הלקוחות שלנו הופכים לסוג של משפחה, חברים, ממליצים ושגרירים חיוביים שלנו. לתת שירות זו זכות גדולה המכילה בתוכה חובה מקצועית ומוסרית.

ביצוע תשתיות ע"י קבלני משנה ופיקוח של דורמקס

היה והלקוח ביקש ביצוע של דורמקס על כל המשתמע בכך, דורמקס תלווה ותנחה את בעלי המקצוע הטובים ביותר, אם של הלקוח ואם אלו שהיא תשדך ללקוח ותלווה את הפרויקט עד לסיומו.

החברה יודעת להנחות ולכוון את בעלי המקצוע של הלקוח או למצוא את בעלי המקצוע הטובים ביותר עבור הפרויקט, החברה נותנת מענה הולם לפתרון סוגיות טכניות בתחום דלתות הכניסה, ומכיוון שדורמקס יודעת לפעול בגמישות שאין ליצרני דלתות גדולים, היא מייצרת מצב שבו הלקוח מקבל מעטפת שלמה ומורכבת של פתרונות ויישום בשטח.

בדורמקס מבינים שבניית תשתית נכונה, איתנה ואיכותית מאפשרת לה להתקין את הדלתות שלה בצורה הטובה ביותר שניתן.

הלקוחות של דורמקס מפרגנים תמיד ושולחים לנו הודעות שמחממות את הלב.

לא סתם כולם מדברים על דורמקס, כל מי שמכיר את החברה ואת הנפשות הפועלות יודע, דורמקס לא מוכרת רק דלתות חכמות, דורמקס נותנת ערך מוסף משמעותי.

מושיק.png
מנעול מוטורה.png

מפרט טכני עשיר ומיוחד.

דלתות כניסה חכמות של דורמקס מאופיינות בצבר של נתונים טכניים שהורכבו יחד בהליך פיתוח של למעלה מ - 4 שנים ומציאת יצרן הדלתות הטוב ביותר שיבנה את הדלת לפי ההגדרות הייחודיות של החברה.

דלת כניסה רגילה בשוק הישראלי מגיעה בעובי 50 מ"מ, הדלתות מלאות בכוורת קרטון או בפוליסטירן כסטנדרט.

בדלת דורמקס, עובי הכנף הוא 70 מ"מ כסטנדרט, והיא מלאה בצמר סלעים כסטנדרט. היא מבודדת תרמית בצורה משופרת.

המנעול של רוב יצרני הדלתות מכיל 4 בריחים צמודים שנכנסים לאותו חור במשקוף. מצב זה הופך אותם לבריח אחד. החור במשקוף חלש והדופן שלו בעובי 1.25 מ"מ ואצל יצרנים מסוימים אולי 1.5 מ"מ.

הבריחים של דורמקס נכנסים לחורים נפרדים כאשר בין חור לחור יש מרווח חיזוק ועובי החלק הנגדי במשקוף הוא 3 מ"מ. מה שמחזק את המנעול ואת הבריחים פי ארבעה מכל יצרן אחר.

עובי הבריחים של רוב היצרנים הוא 9.8 מ"מ בקרוב, ואורך הבריחים הוא 18 עד 20 מ"מ בד"כ. ישנם יצרנים שהבריחים שלהם בעובי 14 מ"מ והאורך שלהם עומד על 25 מ"מ.

הבריחים של דורמקס מגיעים כסטנדרט בעובי 18 מ"מ ובאורך 29 מ"מ. הכי חזק והכי עוצמתי בקטגורית דלתות הכניסה.