top of page
usman-yousaf-8dvyPDYa35Q-unsplash.jpg

איזה עצבים, אני לא רוצה לשמוע את התירוצים שלך, כל הזמן אתה עושה לי את זה...

עד כמה זה מעצבן?

המצב הזה של איבוד המפתח מכניס את כולם ללחץ ועצבים, מפחדים שאיזה גנב לא ימצא את המפתח, והזמן הזה שאתם בעבודה ואין אף אחד בבית עד שיגיע מנעולן הוא זמן מלחיץ.

הבעיה הכי חמורה שכולנו רוצים לפתור היא – מפתחות אבודים.
אין בית בישראל שלא איבד מפתח בשלב מסוים, הכי שכיח הוא איבוד מפתח על ידי ילדים, הם מאבדים אותו בבית הספר, במגרש המשחקים ובקיץ, מלא מפתחות נעלמים בחול של הים. הקבוצה השניה שמאבדת מפתחות הם אנשים מבוגרים, שיכחה, עומס עבודה, ריבוי משימות, כל אלו גורמים לכולנו לשכוח דברים בכל מיני מקומות, אם במסעדות ואם במקומות בהם אנחנו מבקרים וכו'.

מה קורה שמאבדים את המפתח?
לרוב הדבר מלווה בכעס על המאבד, הורים שכועסים על הילדים, ברוב המקרים אנשים בוחרים להוציא 350 עד 750 ₪ בהחלפת הצילינדר, לא חבל?

אפילו אני שכל חיי עוסק בדלתות ובתחום הנעילה, פיתחתי מוצרים בתחום, כן, אפילו אני שכחתי מפתחות כמה פעמים, למרות שהן חלק ממני. שילמתי על כמה צילינדרים, אני לא מהמשכפלים. אין מי שיכול להזדהות עם מאבדי המפתחות יותר ממני.


מה בסך הכל אנחנו רוצים?
שקט נפשי, פחות משקל בכיסים, פחות הוצאות מיותרות, פחות לריב עם מי שאיבד מפתח ונוחות מקסימלית, אני בטוח שכולם יסכימו איתי.

אנשים אלו רוצים לחבר את הדלת שלהם למערכות נעילה אוטומטיות וחכמות כדי שיוכלו לשלוט בפתיחה ובסגירה של הדלת, בבקרה על מי שנכנס, מתי נכנס ושליטה על מי יורשה לעבור דרכה ובאיזו דרך, עם צ'יפ או קודן השכיח ביותר והמתוחכמים ביותר הן מערכות זיהוי טביעת אצבעות.

אחת הבעיות הגדולות של מערכות נעילה אוטומטיות היא שהן גדולות, מסורבלות ונהיה כנים, כולן ממש לא אסטטיות והורסות בקלות את העיצוב של הדלת, בנוסף לכך, מערכות אלו הופכות את הדלת לעוד נושא שצורך טיפול שוטף בבית – פתאום עוד מוצר שצריך מעקב אחרי הסוללות, החלפת סוללות – עוד הוצאה וכו'...

תתארו לכם מצב שבו אתם חוסכים את הצורך לסחוב עוד מפתח בכיס, אתם משחררים את הילדים מהצורך להיות עסוקים בלשמור על המפתח של הבית, אתם יוצרים חופש אמיתי מפחד שלא נעלתם את הבית, החיים שלכם הופכים נוחים יותר, בטיחותיים יותר ובטוחים יותר. מה יותר כיף מזה?

אז יש פתרון מדהים לכל אלו, תתארו לכם מצב שבו יש לכם את הדלת הנחשקת שלכם, שלא פגעו לה בעיצוב, היא בטוחה, היא יפה, והכי מגניב, היא חכמה.

דלת כזו עם מנעול אוטומטי בנוי בתוכה בצורה אסטטית ויפה, מראה עוצמתי ומרשים, עם קודן או מערכת לזיהוי טביעת אצבע יפהפיים הבנויים אינטגרלית בתוך הדלת בצורה שמזכירה עולם עתידני לצד עיצוב משתנה של הדלת, פשוט קסם של דבר.

עכשיו הדלת שלכם תראה יפה מאד – שאפה אמיתית, היא תהיה חכמה מאד, תוכלו לתפעל אותה מרחוק באמצעות אפליקציה או אפליקציה שיש לכם לבית חכם. כל הסבל והבלגאן של לאבד מפתחות ולריב עם כולם פשוט יעלם.
 

אחד האנשים שהתקין דלת כזו הוא עו"ד מוכר מתל אביב שסיפר לי עד כמה החיים שלו הפכו נוחים יותר, הוא אפילו פותח את הדלת למנקה שלו כשהוא בכלל נמצא בנסיעה מחוץ לבית או מחוץ למשרד. יום אחד הוא התקשר אליי נרגש, שרון – תשמע, היום נתתי קוד לנגר שלי, הוא סיים את העבודה ושיניתי את הקוד בשתי דקות, איזה מגניב הוא אומר.

בואו נודה, העתיד כבר כאן וזה מתחיל, אנשים רבים מתקינים מערכות בית חכם לביתם, אם בוילה ואם בדירת המגורים שהם קונים או משפצים בממון רב. אם כבר להשקיע, אז לפחות לעשות את זה עם המוצר הנכון ביותר, האמין ביותר והחכם ביותר.

רוצים לחסוך לעצמכם את הצרות, העצבים והתסכול?
רוצים לשמור על שליטה?
רוצים לשמור על העיצוב של הדלת החדשה שתזמינו?

מלאו את הפרטים בטופס שלמטה, אנחנו נחזור אליכם 
ונתאם מועד לפגישה, אפילו נביא איתנו דלת קטנה להמחשה.

וזכרו - היסוס מהווה פספוס

שמרו על הבית והמשרד שלכם
 

bottom of page