top of page

שרון דרורי | שותף ומייסד - מנהל שיווק, מנהל מערך שירות הלקוחות והמערך הטכני.

עם למעלה מ - 25 שנות ניסיון בתחום התקנת הדלתות, ייצור דלתות, פיתוח מוצרי ביטחון ובניית מערכי שירות לקוחות מתקדמים, אנו בונים את מערך שירות הלקוחות הייחודי שלנו שייתן מענה בלתי מתפשר.

עם רקע עתיר ידע כמומחה מטעם בתי המשפט בישראל בתחום הדלתות וכחבר בהתאחדות התעשיינים לשעבר, כנציג ההתאחדות במכון התקנים, וכחבר בוועדות טכניות בכירות המאשרות תקנים, וכחבר בוועדות תקינה הכותבות תקנים, וכאדם שייצג במסגרת התפקיד את כלל יצרני הדלתות במכון התקנים, וכמנהלה הטכני של חברה גדולה בתפקיד בכיר מאד, יש בידי את הכלים והידע לתת מענה לקהל לקוחותינו והמטרה שלנו היא לדעת לתת מענה ושירות איכותיים בסטנדרטים שאין בישראל.

החיבור הזה עם יניב כהן שותפי היקר שיזם והביא אותי למערך הזה, אשר גם הוא מאמין גדול כמוני במתן שירות לקוחות איכותי, הביא אותנו להקים את דורמקס - DorMax שתייצר מוצר ייחודי ותספק מוצרים איכותיים תוך חתירה לחדשנות מתמדת ומתן מענה יצורי לקהל הלקוחות של החברה.

הניסיון שצברנו והחיבור של שני גורמים שכל אחד בא עם הידע שלו יעניק לכם לקוחותינו את השירות המקיף והאיכותי ביותר תוך שאתם יודעים שרכשתם מוצר בבית אמיתי וטוב שייתן לכם את המענה הטוב ביותר שאיי פעם קבלתם ואת מטרה זו הצבנו כהתחייבות שלנו כלפיכם.

ברגע שרכשתם דלת מבית דורמקס - DorMax בחרתם לקבל את המוצר הטוב והאיכותי ביותר שניתן עם שירות לקוחות הנותן מענה כמעט בכל עת.

הצבנו לעצמנו את איכות השירות כערך הכי עליון וחברתנו תפעל ללא לאות לתת לכם את המענה האיכותי ביותר שניתן כולל סיוע בייעוץ והכוונה טכנית בנושאים הנוגעים לעולם הדלתות.

בברכה,

שרון דרורי

יניב כהן | שותף ומייסד - היזם, מנהל הפיתוח העסקי ומנהל היבוא והלוגיסטיקה.

בראשית דבריי אודה לכם על ביקורכם באתר הבית של דורמטיק - DorMatiq המייצרת ומשווקת דלתות כניסה מעוצבות המשלבות מערכות טכנולוגיות לניטור ובקרה על הכניסה לבית.

לאחר שנים רבות בהן צברתי ניסיון רב בתחום המנעולנות והדלתות, ושנים של מחקרים שביצעתי מול יצרנים שונים בכל העולם בתחום המנעולים החכמים, החלטתי להקים חברה שתיתן מענה לצרכים ייחודיים אלו, בהם מענה לבית עם ילדים שאין עניין לתת להם מפתחות מחשש שאלו יאבדו או בית עם עוזרת או אנשי שירות שניתן לנטר את הכניסה שלהם ועוד.

המערכות אותן דורמקס מיבאת ומיישמת בדלתות שלה היא בלעדית. דורמקס כנציגה רשמית של כמה חברות מכמה מדינות בעולם, מביאה לכם מערכות מהטובות והחכמות ביותר הקיימות בשוק העולמי, לכן הצבתי מטרה ברורה לתת מענה ברמה של ייצור דלת ייחודית שיודעת לשלב את המערכות הללו באופן אינטגרלי בדלת.

חברתנו הוקמה כאשר הניסיון שלנו בענף הדלתות הוא עתיר ידע ויכולות התאמה לכל צרכי הלקוחות בשוק הדלתות הישראלי. אנו מעסיקים בעלי מקצוע הניחנים ביכולת הקשבה ויכולות למידה, מה שמאפשר גישה נכונה ונעימה ללקוחותינו ומאפשר לנו להעניק את השירות הטוב ביותר שניתן.

בבחירתכם לקנות דלת מחברתנו, תקבלו את המענה הטוב ביותר, היעיל ביותר תוך אכפתיות ומתן תשומת לב נרחבת לצרכיכם והיכולות הכלכליות תוך התאמת המוצר הנכון ביותר עבורכם.

בטוחני שכאשר תרכשו מחברתנו, תגלו את יכולות החברה ותהפכו ללקוחות מרוצים עד מאד ואף כאלו שחוזרים וממליצים עלינו. המשימה שלנו היא מתן שירות תוך ששני הצדדים מרוויחים ונהנים.

בברכה,

יניב כהן

למעלה מ - 25 שנות ניסיון וידע

דלת כניסה דורמקס DM308

דלת כניסה דורמקס DM308

דלת כניסה דורמקס DM302

דלת כניסה דורמקס DM302

דלת כניסה דורמקס DM313

דלת כניסה דורמקס DM313

טייפB

טייפB

טייפ C

טייפ C

טייפ D

טייפ D

לקחנו למעלה מ 25 שנות ניסיון ודחסנו לסל מוצרים איכותי ומתוחכם

עם שנים של ידע וניסיון שנצברו אצלנו בתחומי הייצור, ההתקנות ושירות הלקוחות הגענו למסקנה שהשוק הישראלי מחפש משהו אחר, מוצר שונה ואיכותי שנותן לו יותר. ההבנה שדלת הכניסה לבית שלך היא כרטיס הביקור שלך, של המשפחה שלך, של הייצוג שלך כלפי כולם הביאה אותנו לכמה תובנות; אדם מחפש בראש ובראשונה את הביטחון ולאחר מכן את העיצוב. בעידן של היום, העיצוב תופס נתח משמעותי לצד הביטחון, לכן יצרנו מוצר ייחודי שנותן מענה כפול. 

 

פיתחנו את דורמקס המייצרת משווקת, מוכרת ומתקינה דלתות בשילוב עיצוב איכותי לצד טכנולוגיה מתקדמת עם מערכות לזיהוי טביעות אצבע או מערכות RFID וגם מערכת קודן, כל אלו המערכות המתקדמות בעולם מתוצרת איטליה וגרמניה.

הרושם הראשוני שנוצר עבור האורחים שלך יותיר אותם עם הרצון להיות כמוך. מראה הדלת בשילוב הטכנולוגיה המתקדמת בעולם ומנעול אלקטרומכני שעובד בשבילה יהפוך לעניין של הערכה והערצה מצד האורחים שלך.

bottom of page