דלתות יוקרה קו-0 דורמקס_edited.jpg
logo-new עברית.png

דלתות כניסה יוקרתיות קו -0 
מעוצבות בשלל גרסאות

דלתות יוקרה - להכנס הביתה בהוד והדר

דלת קו0 שחורה גרניט עם ידית שקועה

היופי שבכניסה לבית בשילוב טכנולוגיה עילית בדלת הכניסה לביתך

עיצוב הבית בשילוב דלת כניסה יפה ואיכותית הפך למצרך חשוב ביותר להרגשה האישית והמרחבית שאנחנו רוצים להדגיש, מגיע לך הטוב ביותר, תרשה לעצמך כי מגיע לך הטוב ביותר והיפה ביותר.

עיצוב הבית נועד בראש ובראשונה להעניק לך באופן אישי את התחושה החמימה והייחודית שלך, אם העיצוב הור כפרי, או בסגנון משולב תעשייתי, או עיצוב בסגנון וינטג' או ברוק. מה שחשוב זו העובדה שמגיע לך, השקעת את עצמך כדי להגיע ליכולת לעצב בית מושלם עבורך, זה הזמן שלך.

דורמקס הינה חברה שהוקמה כדי לתת מענה לקהל ייחודי שאוהב עיצוב ונעזר באדריכלים ומעצבי הפנים הטובים ביותר. אנחנו ערים לצרכי הקהל הייחודי ועושים כל שניתן כדי לאפשר לך להנות מדלת הכניסה הטובה ביותר בשילוב הטכנולוגיה המתקדמת בעולם עם המנעול הטוב בעולם.

השילוב המדהים הזה של דלתות בקו אחיד, מה שנקרא "דלת קו אפס / דלת קו-0" בבית שמלכתחילה מעוצב אדריכלית, הופך את הבית שלך בדיוק למקום שבו הכי נעים וכיף לשהות.

עולם עיצוב דלתות הכניסה השתנה

עיצוב דלת כניסה בשילוב מוצרי איכות הופך את הדלת שלך לדבר הבא בכל אספקט שתבחן.

דלת כניסה עם ציר פיבוט בשילוב חיפוי קיר שנותן את התחושה העוצמתית של גודל ומרחב הממלאים את חלל הכניסה לבית בעוצמה וביופי.

שילוב ידית שקועה עם תאורה פנימית שמאירה למרחוק, מעניקה לדלת שלך יחודיות שאין שני לה. ניתן לשלב ידית שקועה ארוכה או קצרה, לאורך או לרוחב ותאורת לד בשלל גוונים.

כל השילובים המרשימים הללו של טכנולוגיה עילית במנעול, עיצוב עילי ואדריכלי, איכות שאין שני לה ופאר שכל כך מגיע לך הופכים את הדלת שלך לכרטיס הכניסה של הבית שלך.

האדריכלים המובילים בישראל בוחרים בדלתות כניסה מעוצבות בשילובים משתנים אלו ועוזרים ללקוחותיהם לקבל את המוצר הטוב ביותר בעיצוב המרשים ביותר.

החיבור המושלם הזה של העיצוב המודרני וחברת דורמקס נותן לך את השקט הנפשי הראוי.

דלת כניסה מעוצבת איכותית של דורמקס בשילוב מנעול חכם שנועל את הדלת ויכול להפתח באמצעות קודן או טביעת אצבע וצ'יפ קרבה, הדלת היחידה בישראל שניתן לחבר אותה ישירות למערכת החשמל במתח נמוך, כך שלא תהיו תלויים בסוללות ולא תדאגו שתשארו מחוץ לבית כאשר אלו נגמרות.

הדלת שלנו מתאימה למערכות בית חכם וניתן לחבר אותן לאפליקציה כדי שיהיה ניתן לפתוח אותה מרחוק. בכך אתם לא צריכים לעזוב את מקום העבודה או בית העסק כאשר אתם צריכים שבעל מקצוע או דוד או חבר ייכנסו ואין להם מפתח.

בבחירה שלך בדלתות כניסה של דורמקס, אתה בוחר באיכות, בנוחות, ביופי ופאר והכי חשוב, במוצר שבהחלט מגיע לך ליהנות ממנו.

מותר לך, עבדת קשה כדי שתוכל ליהנות מכל הטוב שהעולם מציע לך.

דלת עם ידית שקועה ותאורת לד וציר פיבוט.jpg
טביעת אצבע.jpg

שיא הטכנולוגיה שבדלתות כניסה מעוצבות.

בשנים האחרונות שילוב של מערכות חכמות המתפעלות את הבית הפך למצרך שכיח יותר ויותר. עכשיו גם החיבור של דלת כניסה ראשית ומעוצבת משנה את כללי המשחק.

דלתות הכניסה של דורמקס משלבות בתוכן מערכת נעילה חשמלית שנועלת את הדלת אוטומטית. מנעול חשמלי חכם עם מחשב פנימי שנועל את הדלת כאשר היא נטרקת הוא כלי חיוני בבית.

שילוב של קודן אסטטי וייחודי או טביעת אצבע איכותית ומעוצבת בעדינות כדי שתוכל להשתלב בדלת היוקרתית שלך הפכו את הדלתות שלנו לשם דבר.

המנעול של דורמקס הוא מתוצרת מוטורה האיטלקית והוא הטוב ביותר בעולם כיום. הדלתות שלנו מותקנות בבתי יוקרה ברחבי הארץ ובפנטהאוזים מפוארים כאשר הן משלבות חיפויים חיצוניים מגרניט פורצלן העמיד לאורך שנים ובקו אחיד ( דלתות קו-0) הנותן בדיוק את תחושת היוקרה אליה כיוונת ועמלת שנים רבות כדי שתהיה שלך.

WhatsApp Image 2021-04-26 at 19.14.22.jpeg

דלתות כניסה יוקרתיות בעיצוב אדריכלי

בעידן של היום הבניה של הבית או השיפוץ שלו נעשה בליווי של מעצבים ואדריכלים מהשורה הראשונה בישראל, אנחנו בדורמקס מסייעים ללקוחות לתפור את החליפה המתאימה ביותר של דלת הכניסה, כן, גם דלתות אלומיניום במידות מטורפות בקו אחיד, חיפוי גרניט ועוד...
שילוב מנצח של טכנולוגיה עילית עם דלתות מעוצבות המתאימות לעידן החדש ולשנים קדימה של קדמה טכנולוגית