רקע למפרט טכני.png

מפרט טכני

דלת כניסה דורמקס

דלתות כניסה חכמות מבית דורמקס מביאות לך הלקוח את היופי, העוצמה והביטחון המתאימים לך ולבני ביתך. היתרונות המובהקים של מוצר איכותי מבית מקצועי בשילוב ביטחון אישי ועיצוב ברמה גבוהה באים לידי ביטוי בדרישה הגוברת בשוק הישראלי. דלת הכניסה שלך היא כרטיס הביקור שלך ומערכת הביטחון שלך, אנחנו לא מתפשרים על איכות.

מבנה הדלת;

עובי הדלת 7 ס"מ היחידה בישראל שמגיעה בעובי הזה כסטנדרט. שני מעטי פלדה מגולוונים בעובי 1.25 מ"מ המחוברים זה לזה בהדבקה חזקה פי 3 מריתוך של פעם. קורות חיזוק בפנים הדלת הן לחיזוק והן לישורת מקסימלית של הכנף. מילוי הדלת בצמר סלעים לבידוד תרמי מעולה. שימה תחתונה (צוקל / אינסרט) המאפשרת כיוון גובה הדלת בתחתית כך שתתאים לריצוף ולסטיות המקובלות. בתחתית השימה ישנה מברשת באורך 11 מ"מ להתגברות על סטיות בריצוף  ומניעה מקסימלית של כניסת חרקים ואבק.

מידות הדלת;

דלת בודדת - רוחב 40 - 120 ס"מ |  דו כנפית / דלת וחצי  עד 120 + 120 ס"מ  |  גובה עד 2.65 מטרים.

מערכת הנעילה;

מנעול מכני עוצמתי מתוצרת MUTTORA האיטלקית, עם ארבעה בריחים בקוטר 18 מ"מ ואורך 29 מ"מ - ייחודי לדורמקס. מנעול תגבור עליון עם שני בריחים עוצמתיים בקוטר 18 מ"מ ואורך 29 מ"מ - ייחודי לדורמקס. שני בריחים קבועים בצד הצירים למיגון מפני תלישת הצירים. מגן צילינדר העשוי יציקת פלדה להגנה מרבית. צילינדר איכותי.

שדרוג מערכת הנעילה;

מנעול אלקטרומכני עוצמתי מתוצרת MUTTORA האיטלקית העומד בעומסי עבודה קיצוניים, המערכת בנויה להתחבר למערכות זיהוי שונות מבינן ניתן לבחור בשדרוג, כגון - מערכת לזיהוי טביעות אצבעות או מערכת לזיהוי צ'יפ קרבה או מערכת קודן. למנעול חיבור מגע יבש לחיבור מערכת בית חכם, המנעול בנוי עם ארבעה בריחים בקוטר 18 מ"מ ואורך 29 מ"מ - ייחודי לדורמקס.

גימור;

צביעה בתנור באבקה אלקטרוסטטית בחום גבוה, יוצר מיזוג עוצמתי עם הפלדה. פרזול איכותי בעיצוב איטלקי.

המשקוף;

משקוף בניה מפלדה מגולוונת בעובי 1.5 מ"מ אותו הלקוח יוצק בטון. אפשרות לייצור חיפוי קיר - דורש תכנון מיוחד. אפשרות להתקנה על משקוף קיים תוך שימוש במשקוף חובק.

אפשרות למשקוף וחיפוי קיר בקו 0 בתכנון מיוחד.

 

משקוף בניה לביטון או משקוף הלבשה להרכבה על משקוף קיים. הערה: במשקוף הלבשה ישנם ברגים בגוון ניקל או שחור בהתאם לגוון המשקוף.