top of page

הסיפור המלא של יוסי ושלנו

יוסי פנה אלינו בעקבות הפרסום שביצענו בפייסבוק, הוא ראה את הדלת שלנו שהותקנה אצל איציק בהוד השרון ועוד דלת אצל עו"ד משה בלב תל אביב ועוד כמה דלתות יוקרתיות שבהן מותקנות המערכות של דורמקס.

 

רק לאחר שחקר ובחן את היצרנים האחרים, יוסי פנה אלינו להתייעצות. כעבור יומיים נסענו אליו לירושלים עם דלת קטנה להדגמה, ואז הוא החליט לבצע את ההזמנה.

יוסי אמר שהוריו המבוגרים גרים בבית ישן והדלת עץ ישנה מאד וניתן לפתוח אותה בבעיטה.
עוד הוא ציין שהם לפעמים שוכחים לנעול את הדלת וזה מדאיג אותו, כמו כן, לפעמים קשה להם לפתוח את הדלת עם הקודן המכני, הן מתוך הבית והן מחוץ לבית. הקודן המכני גם מרעיש ומשמיע נקישות לא נעימות.

יוסי ביקש דלת שההורים יוכלו לפתוח ללא מפתח במהלך ימי חול, ובשבתות שיהיה ניתן לפתוח את הדלת רק עם מפתח. הוא רצה שהדלת תינעל עצמאית במהלך השבוע.

אחרי שקיבל הסבר עם הדגמה וראה את סרטון ההסבר שצילמנו בבית של איציק מהוד השרון, יוסי החליט לעשות הזמנה. ההזמנה בוצעה בתחילת אוגוסט והייתה אמורה להגיע אחרי החגים. יוסי היה לחוץ היות ואחרי החגים הוא יהיה עסוק מאד, הוא מנהל חנות רהיטים גדולה, לכן ביקש להקדים.

לא רק שהקדמנו, יצאנו באופן אישי לבצע את ההתקנה כדי שלא לעכב אותו עוד. בד"כ התקנות כאלו מבצעים מתקינים שלנו ולא אנחנו אך העומס יצר מצב שכל המתקינים עסוקים מאד.

אז מה מיוחד בדלת שיוסי הזמין?

יוסי רצה דלת ללא קודן מכני מיושן, הוא פחד ובצדק שיעקרו את הקודן. הריי זו דלת עץ והקודן המכני הוא גם הבריח. ניתן לעקור אותו גם בדלתות פלדה רגילות.

הדלת שלנו מגיעה עם קודן אלקטרוני שאיננו מחובר למנעול מכנית, כך שלא ניתן לחבל במנעול כמו בקודן מכני. אולם לאחר שראה את הסרטון, החליט לשדרג למערכת לזיהוי טביעת אצבע.

המנעול שלנו מנותק פיזית מטביעת האצבע כך שלא ניתן לעשות לו מניפולציות ואם מזיקים לטביעת האצבע, לא ניתן לפתוח את המנעול היות והם לא מחוברים פיזית. מה שמהווה יתרון משמעותי וקריטי ביחס לכל שאר המערכות המוכרות שהוא בדק.

המנעול ננעל עצמאית ומוציא ארבעה בריחים מאסיביים בעובי 18 מ"מ ובאורך 29 נמ"מ כל אחד. חזק פי 4 מכל מה שקיים היום בשוק הישראלי.

המנעול שיוסי שידרג אליו נועד למקרים כמו של הוריו, נכון להיום, כאשר הדלת ננעלת לבד, אין יותר צורך במפתח וניתן לפתוח אותה מבחוץ עם האצבע או מבפנים ע"י הורדה של הידית בלבד. מעולה למבוגרים ולמצבי חרום חלילה.

יוסי קיבל גם שלושה צ'יפים שיוכל לתת למי שלא רוצה טביעת אצבע.

אז יש לו דלת שננעלת לבד, נפתחת עם טביעת אצבע או צ'יפ או בלחיצה על הידית מתוך הבית. שיא הנוחות. יוסי הוא עוד לקוח שהדלת שלו עובדת בשבילו ולא הוא עובד אצלה.

אין לו צורך בהחלפת סוללות היות והדלת מחוברת ישירות לחשמל. חיסכון בכסף ובטרחה, במיוחד בבית עם מבוגרים.

 

לכבוד החג ובאופן חד פעמי, חיברנו ליוסי מתנה ייחודית, הוספנו לו רכיב יוקרתי שדרכו הוא יכול לפתוח את הדלת עם הנייד מכל מקום.

הדלת הותקנה על ידנו בבניין מגורים עתיק וייחודי, והדלת עובדת מושלם.
 

יוסי הפך לעוד לקוח מאד מרוצה שלנו. יתרה מכן, אנחנו יודעים שיש לנו עוד חבר יקר הפעם מירושלים.

 

רוצים דלת חכמה?
צרו קשר:
אפשר להשאיר פרטים באתר ואנחנו נחזור אליכם: https://www.dormax.co.il
בנייד: 054-6730006 – שרון דרורי, דורמקס דלתות כניסה חכמות

התקנת דלת דורמקס עם טביעת אצבע

תכנון וביצוע של דלת כניסה בייסיק בגוון אחיד, בשילוב מערכת נעילה אלקטרונית אינטגרלית, עם מערכת לזיהוי טביעת אצבע הבנויה בדלת, המערכת מותאמת להתממשקות במערכת בית חכם. גובה הכנף 1.96 מטרים של יופי, רוחב הכנף 78 ס"מ של עוצמה ועובי הכנף ייחודי לדלתות שלנו - 7 ס"מ של טכנולוגיה ובידוד תרמי מעולה.

לפני ואחרי1.jpg

המנעול שלנו הוא המתקדם בעולם, הוא מוגן בפני ונדליזם, מניפולציות אלקטרוניות ועוד...

המנעול יודע להתחבר למערכות בית חכם, לאפליקציות בנייד ולתת אינדיקציות למערכות בקרה מתוחכמות בכל מיני מוסדות ועוד...

המנעול המתקדם בעולם.jpg
לפני ואחרי.jpg

ביצוע הדרכה על תפעול מערכת טביעת האצבע, 5 דקות והלקוח מומחה.

דלת כניסה עם טביעת אצבע.jpg
bottom of page