מי אמר שלא ניתן להתקין דלת קו-0 בבניין מגורים חדש?

פרויקט החלפת דלת כניסה שקבלן הבניין סיפק, הגדלת פתח האור והתקנת דלת פאר קו - 0 עם חיפוי קיר גרניט מהמם, הסיפור שהיה, כך היה;

IMG-20220118-WA0014.jpg

הדלת המקורית שסיפק הקבלן

שמוליק היקר פנה אלינו כמו תמיד, דרך המלצה של לקוח אחר.

הוא קנה מיניפנטהאוז בגג העולם המשקיף לנוף מרהיב של נמל אשדוד וים מהמם, הוא חיפש דלת כניסה חכמה, כזו שיש לה טביעת אצבע והיא יודעת להינעל לבד. הוא גם שומר שבת ורצה אפשרות ניתוק בשבתות. 

 

עם דירת הפנטהאוז שלו הוא קיבל דלת כניסה רגילה ופשוטה של חברה ידועה, אך היא לא עמדה בסטנדרטים העיצוביים של הבית שזה עתה החל לשפץ ולא ענתה על הדרישה שלו לטביעת אצבע ונעילה אוטומטית.

שמוליק חיפש מנגנונים ודלתות אצל היצרנים הגדולים ביותר אך לא אהב את מה שראה, מה שחש בידיו ואת אופן הפעולה של המערכות שהוצעו לו.

כאשר פנה אלינו הסביר לנו שהדלת קטנה עבורו והשכן שלו הגדיל את הפתח שקיבל מהקבלן. "אני רוצה להגדיל גם כן" אמר לנו. הסברנו לו את כל ההליך ומה עליו לבצע, העברנו לו נתונים על הדלתות שלנו, הסברנו לו מה החיווט שאנחנו צריכים, איזה הכנות עליו לבצע ומשם, הכל היסטוריה.

שמוליק הזמין חברה נהדרת שניסרה את הפתח והגדילה אותו אפילו יותר מזה של השכן שלו. עוד באותו היום התשתית והדלת היו מותקנים. בתום ההתקנה נטלנו מידות לחיפוי הגרניט ואחרי שבועיים הגרניט הותקנה וביצענו הפעלה של כל המערכת.

דלת חכמה עם טביעת אצבע, ידית שקועה מוארת עם תאורת לד ופס צבוע זהב בתוכה, מצלמה וקודן חיצוניים שביקש בנוסף, חיפוי גרניט פורצלן שחור מחוספס מהמם ומידות חריגות לחלוטין בבניין מגורים. הדלת הישנה הייתה במידות 90*210 ואילו הדלת החדשה במידות 120*245 בתוספת חיפוי הקיר כולו. ראו את הצילומים של ההליך והתוצאה הסופית;

תמונות השלבים

התוצאה הסופית.jpg