top of page

האחריות של דורמקס

לקוח יקר,

אנו מודים לך שבחרת בדלתות דורמקס להוות כרטיס הכניסה לביתך.

עיצוב הבית הוא נדבח חשוב ביותר ותכנון הדלת הוא בעצם הפנים של הבית, החלפת דלת כניסה או התקנה של דלת חדשה זו החלטה לא פשוטה ועשית את ההחלטה הנכונה ביותר עבורך.

 

דורמקס מתחייבת להעניק את השירות הטוב ביותר למוצר האיכותי ביותר. דלתות כניסה מתוצרת דורמקס מיוצרות תחת דרישה קפדנית שלנו לעמידה על הפרטים הקטנים ואיכות מוצר גבוהה.

 

חברתנו מייצרת דלתות כניסה איכותיות העשויות פלדה ומשלבות מערכת נעילה מתקדמת מתוצרת איטלקית. החברה משווקת גם דלתות המשלבות חלונות עם סורגים מעוצבים וזכוכית בידודית במבחר גדול של גוונים המתאימים לרמות עיצוב משתנות.

אחריות.png

 
אנו מודים לך על שבחרת במוצרי דורמקס דלתות כניסה חכמות ומברכים אותך על הצטרפותך למשפחת דורמקס.
תכנון הבית והעיצוב מהווים נדבח חשוב מאד וקניית דלת כניסה ודלתות פנים מהווה את אחת מההחלטות החשובות שמשפיעות על ההרגשה הנעימה בכניסה הביתה, בתחושת הביטחון של כל בני הבית  ועיצוב הבית, לכן אנו בדורמקס פועלים כל העת לעמוד על החידושים הטכנולוגיים המתקדמים ביותר. חברתנו שמה לעצמה דגש לשמירה על איכות המוצרים ואיכות השירות תוך שהיא מביאה עימה 25 שנות ידע וניסיון אשר נוצקו במחשבה רבה לתוך הדלתות אותן אנו משווקים.


החידושים הטכנולוגיים שאנו מציעים באים לידי ביטוי באיכות בלתי מתפשרת אותה אנו משיגים תוך מחקר רב שנים והכרה עמוקה עם ענף הדלתות, בדלתות שלנו אנו משלבים מנעולים חכמים המופעלים חשמלית ובאמצעות מערכות זיהוי טביעת אצבעות או קודן ו – RFID, המנעול מבצע נעילה מלאה אוטומטית ופתיחה מלאה תוך משיכת הלשונית. 


המנעול שלנו צופה פני עתיד, הוא מותאם למערכות בית חכם וניתן להפעילו על ידי אפליקציות שונות מכל מקום בעולם.
אנחנו דואגים לשלב בדלתות שלנו את המוצרים הטובים ביותר בעולם שמיוצרים בחברות המובילות בתחומן ודואגים שהדלת שלך תהיה נוחה לתפעול עד למקסימום האפשרי.


                                                                                                                    בברכה,
                                                                                                                    דורמקס דלתות כניסה חכמות ומעוצבות

עליונות.jpg

הרכיב, התקופה והדגשים
- עמידות גוף הכנף (דלת) - 5 שנים לחיבור המעטים האחד לשני, לא כולל וונדליזם
- תושבות הצירים - 5 שנים לעמידה בעומס ומשקל ואי קריסה
- מנעול מכני - 5 שנים לתפקוד מלא
- מנעול אלקטרומכני (חכם) - 1 שנים תפקוד מלא
- פרזול, ידיות ואביזרי נוי - 6 חודשים לעמידות הציפוי / צבע (לא כולל פגיעה מכנית וחומרים חריפים)*
- צבע הדלת - 1 שנה להדבקות למוצר / כנף (לא כולל פגיעה מכנית וחומרים חריפים)*
- צילינדר - 1 שנה לתפעול מלא
- מברשת בתחתית הדלת - 6 חודשים, לא כולל תוצאה מפעולות של חברות ניקיון ולכלוך בניה
- אטם היקפי - 1 שנה, לא כולל תוצאה מפעולות של חברות ניקיון, נזקי בניה

- מהשנה השנייה יחול תשלום בגין עלות השירות / חלפים בכפוף לתנאי האחריות לעיל
       
הדגשים כלליים
כאשר הדלת מותקנת במיקום חשוף לשמש, מקלחת, מי שטיפה, גשם, שמש, לחות גבוהה, מקום עם רמת מליחות גבוהה כמו ים, מפעל שעובד עם חומרים חריפים, האחריות תהיה מחצית מהתקופות הנקובות לעיל. דלת על כל אביזריה שהודבק עליה סרט דביק (מסקינטייפ) או חומרי שימור אחרים כגון 40W, חומרי סיכה וכו', האחריות לא תחול עליה.

        
דלתות כניסה עם מנעול מכני        
1. כדי לפתוח את הדלת עם מנעול מכני יש לעשות שימוש במפתח.
2. תמיד לאחר ביצוע נעילה יש לוודא שהדלת אכן ננעלה – דלת טרוקה אינה נעולה.
3. על מנת להוציא את המפתח יש לבצע שני סיבובים מלאים ולהביא את ראש המפתח למצב מאוזן, כאשר הוא קרוב לקצה הימני שבחריץ הצילינדר.
4. יש לטרוק את הדלת בעדינות, לעולם אין לטרוק את הדלת בחוזקה.
5. הדלתות לסוגיהן אינן מיועדות למגע עם מים אלא אם צוין כך במפורש במסמך זה.
6. אין להעמיד חפצים בין הדלת למשקוף אשר עלולים למנוע את סגירתה התקינה. אלו עלולים לגרום לנזק כאשר הדלת נסגרת עליהם בטעות.

 

דלתות כניסה חכמות עם נעילה אוטונומית
1. לאחר טריקת הדלת היא ננעלת עצמאית, כדי לפתוח אותה מתוך הבית, יש ללחוץ על האות E בלוח המקשים הפנימי. לחילופין, ניתן לפתוח את הדלת עם מפתח. כאשר אין חשמל בדלת היא ניתנת לתפעול מכני רגיל – מערכת בטיחות.
2. פתיחת הדלת מחוץ לבית יכולה להיעשות בארבעה דרכים בהתאם למערכת המותקנת, בזיהוי טביעת האצבע, בשימוש בקוד, בהצמדת כרטיס קרבה (צ'יפ) או בהפעלה מכנית באמצעות מפתח.
3. בפתיחה באמצעות שלושת האפשרויות הראשונות, יש להקשיב לצלילי הדלת שמודיעה על כך שהיא נכנסת לפעולה בשלושה צפצופים. אין להפעיל כוח על הדלת ו/או לדחוף אותה לפני שהמנעול השלים את הליך הפתיחה במלואו.

 

ניקיון הדלת
דלתות הכניסה לעיתים נמצאות כאשר הן חשופות לפגעי מזג האוויר, לכן יש לתחזק אותן באופן שוטף על מנת לשמור על איכותן הגבוהה. חשוב כי הדלת תהיה ממוגנת מפני גשם, שמש ומגע ישיר עם מים. בשום אופן אין לנקות את הדלת עם חומרים חריפים, בכל מצב יש להימנע מלאפשר לחברות ניקיון לנקות את הדלת, הן עושות נזקים חמורים לדלתות.


1. את ניקיון הדלת יש לבצע עם מטלית לחה ומיד לאחר מכן מטלית יבשה. אין להשאיר על הדלת מים שיתייבשו עליה או יזלגו למקומות העלולים לצבור אבק שבערבוב עם מים יהפכו לבוצה שעלולה לפגום בתפעול מכלולים שונים בתוך הדלת. כמו כן, מים עומדים מעכלים את הגלוון של הפח ועלולים לגרום להחלדה במשך הזמן. לרוב קורה כאשר הדלת באה במגע עם מים באופן תדיר, אחת לשבוע, ניקיונות, מי השקיה, מי גשמים, קרבה לים וכו'. דלת שלא באה במגע עם מים לא תחליד.
2. בדלתות צבועות בתנור ו/או בצביעה רטובה, אין להשתמש בספוג פלא או סקוצ'ברייט או מטליות מיקרופייבריות. הסיבים של מוצרים אלו פוגעים בצבע הדלת.
3. אין לעשות שימוש בתרסיסי שימון כלשהם מכל מין וסוג לניקיון הדלת, אסור לעשות שימוש ב - WD40 ודומיו. תרסיסי שימון אלו מזיקים לצבע הדלת באופן חד משמעי. אסור בתכלית האיסור לעשות שימוש בחומצות למיניהן.
4. בשום אופן אין להשתמש בחומרים חריפים כגון פנטסטיק, אקונומיקה, מים כחולים, סנו רהיט ומוצרים שאינם מומלצים על ידי יצרן הדלת.
5. לשימור צבע הדלת יש להשתמש אך ורק במוצרים המומלצים על ידי היצרן בפרסומים הרשמיים שלנו באתר האינטרנט של החברה – WWW.DORMAX.CO.IL
6. ניתן להזמין שירות תחזוקה בתשלום בפניה אלינו דרך האתר או אמצעי ההתקשרות המפורסמים באתר.

 

 

האחריות שלנו להעניק את השירות
הטוב ביותר לדלת הטובה ביותר

 

איכות בשירות.png
bottom of page